Wizyt:
Dzisiaj: 63Wszystkich: 495542google plus

USZCZELKI
certyfikat STOMIL SANOK
certyfikat AKSIL DĘBICA

Butelka PLASTIKOWA

BUTELKA PLASTIKOWA 
BUTELKI PLASTIKOWE

Opakowania z tworzyw sztucznych wykonane z wysokiej jakości granulatów BUTELKI, BUTELKA. 
W naszej ofercie znajdują się butelka plastikowa z materiału HDPE - polietylen o dużej gęstości, który zapewnia trwałość i wytrzymałość wyrobom wykonanym z tego tworzywa. 
Proponujemy butelki plastikowe o pojemności 25ml 50ml 100ml 500ml 1000ml.

Wyroby z tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie w różnych branżach np:
chemia budowlana (jako opakowania na impregnaty do drewna, chemikalia, ciecze, kleje itp.),
chemia samochodowa (butelka do lakierów samochodowych, oleje, utwardzacze, płyny do spryskiwaczy ..),
gospodarstwa domowe (woda destylowana, środki ochrony roślin, oleje do kosiarek
i pił spalinowych ..),
kosmetyka (jako opakowania na próbki, preparaty do pielęgnacji ..),
inne gałęzie przemysłu...

 

Nasze butelki plastikowe są zarąbiste, bardzo wytrzymałe jak przystało na butelki. Wlewamy do nich co popadnie, od wody do rozpuszczalników poprzez mleko. Butelka plastikowa to bardzo wygodny pojemnik. Używany często przez lakierników przy mieszaniu lakieru. Nasza butelka plastikowa posiada kilka rozmiarów oraz zakrętek. W zależności z jakim gwintem potrzebujemy butelkę wybieramy sobie butelka plastikowa BO lub butelka plastikowa BL, są to oznaczenia wielkości gwintu, szeroki lub cienki. Butelka plastikowa 1l jak i pozostałe są w mlecznej barwie. Natomiast nakrętki na butelkę w zależności od preferencji kupującego posiadają kilka kolorów - niebieski, czerwony, biały ... itp.

O jakości Tych butelki plastikowej świadczy duże zainteresowanie klientów, nie tylko w kraju ale i za granicą Polski. Butelkę plastikową zawsze można kupić na miejscu tzn. w sklepie stacjonarnym z farbami i nie tylko. Sklep nasz znajduje się w Tarnów, przy ulicy Słowackiego 6. W przypadku zapotrzebowania w większe ilości butelka plastikowa prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny. Oczywiście posiadamy na stanie butelki, a radzimy wcześniej się kontaktować.